Onze clubs

Clubs van Fit4lady

Fit4lady heeft inmiddels 14 sportscholen verspreid over Nederland. Van Leeuwarden tot Nuenen. En van Hoorn tot Goeree-Overflakkee. Ons doel is om iedere vrouw in Nederland te kunnen laten sporten! Daarbij willen wij jou persoonlijke aandacht, kwaliteit en plezier in sporten bieden. Vind hieronder een Fit4lady bij jou in de buurt!

Staat jouw club er niet tussen? We blijven groeien, dus houd onze website in de gaten!

 

Alkmaar

Alkmaar

Winkelwaard 481
1824 HX Alkmaar

072-5208930
alkmaar@fit4lady.nl
fb.com/Fit4ladyAlkmaar

Gratis Proefles!
 

Lees verder


Bergen

Bergen

Tjipke Visserweg 2
1862 VD Bergen (NH)

06-15665574
bergen@fit4lady.nl
fb.com/Fit4ladyBergen

Gratis Proefles!
 

Lees verder


Goeree Overflakkee

Goeree Overflakkee

Van Gorcumstraat 2A
3245 BE Sommelsdijk

06-113 49 457
go@fit4lady.nl
fb.com/Fit4ladyGO

Gratis Proefles!
 

Lees verder


Grootebroek

Grootebroek

Het Voert 9 B
1613 KL Grootebroek

06-213 22 365
grootebroek@fit4lady.nl
fb.com/Fit4ladyGrootebroek

Gratis Proefles!
 

Lees verder


Heemstede

Heemstede

Raadhuisstraat 53-A
2101HD Heemstede

06-374 69 231
heemstede@fit4lady.nl
fb.com/Fit4ladyHeemstede

Gratis Proefles!
 

Lees verder


Heerhugowaard

Heerhugowaard

Stationsweg 42-A
1702 AG Heerhugowaard

072-5345185
heerhugowaard@fit4lady.nl
fb.com/Fit4ladyHeerhugowaard

Gratis Proefles!
 

Lees verder


Hillegom

Hillegom

Meerstraat 7-B
2181 BH Hillegom

06-478 56 915
hillegom@fit4lady.nl
fb.com/Fit4ladyHillegom

Gratis Proefles!
 

Lees verder


Hoorn

Hoorn

Huesmolen 14
1625 HZ Hoorn

085-4875400
hoorn@fit4lady.nl
fb.com/Fit4ladyHoorn

Gratis Proefles!
 

Lees verder


Krommenie

Krommenie

Zonnelaan 2
1561 ES Krommenie

06-457 36 136
krommenie@fit4lady.nl
fb.com/Fit4ladyKrommenie

Gratis Proefles!
 

Lees verder


Leeuwarden

Leeuwarden

Zuidvliet 292
8921 ET Leeuwarden

06-364 10 369
leeuwarden@fit4lady.nl
fb.com/Fit4ladyLeeuwarden

Gratis Proefles!
 

Lees verder


Limmen

Limmen

De Drie Linden 3
1906 EM Limmen

085-4875410
limmen@fit4lady.nl
fb.com/Fit4ladyLimmen

Gratis Proefles!
 

Lees verder


Nuenen

Nuenen

Vincent van Goghstraat 143
5671 DT Nuenen

040-303 10 30
nuenen@fit4lady.nl
fb.com/Fit4ladyNeunen

Gratis Proefles!
 

Lees verder


Schagen

Schagen

Zijperweg 4-B
1742 NE Schagen

06-194 19 950
schagen@fit4lady.nl
fb.com/Fit4ladySchagen

Gratis Proefles!
 

Lees verder


Volendam

Volendam

Schoolstraat 11
1131 CK Volendam

 085-4875415
volendam@fit4lady.nl
fb.com/Fit4ladyVolendam

Gratis Proefles!
 

Lees verder


Direct solliciteren

Mijn doel met Fit4lady is om vrouwen in beweging te brengen. Beweging zorgt voor meer zelfvertrouwen en draagt bij aan een actieve en gezonde levensstijl. Het concept van Fit4lady maakt dit mogelijk met een korte (30 minuten!) en intensieve kracht- en conditietraining.

Help jij mij nog meer vrouwen in beweging te brengen? Solliciteer dan direct!

  • Toegestane bestandstypen: doc, docx, pdf.
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.